ТАНИЛЦ: Шинэ парламентын 76

2020 оны 06 сарын 26

1  

1-р тойрог

АРХАНГАЙ АЙМАГ

Ёндонпэрэнлэйн БААТАРБИЛЭГ

Монгол Ардын Нам

2

Жамъянгийн МӨНХБАТ

Монгол Ардын Нам

3

Ганзоригийн ТЭМҮҮЛЭН

Монгол Ардын Нам

 

  4 

2-р тойрог

БАЯН-ӨЛГИЙ АЙМАГ

Хавдисламын БАДЕЛХАН

Монгол Ардын Нам

5

Телуханы АУБАКАР

Монгол Ардын Нам

6

Буланы БЕЙСЕН

Ардчилсан Нам

 

  7

3-р тойрог

БАЯНХОНГОР АЙМАГ

Гомбожавын ЗАНДАНШАТАР

Монгол Ардын Нам

8

Дашдондогийн ГАНБАТ

Ардчилсан Нам

9

Амгалангийн АДЪЯАСҮРЭН

Ардчилсан Нам

 

    10

    4-р тойрог

    БУЛГАН АЙМАГ 

    Цогт-Очирын АНАНДБАЗАР

    Монгол Ардын Нам

    11

    Жадамбын БАТ-ЭРДЭНЭ

    Монгол Ардын Нам

    12

    5-р тойрог

    ГОВЬ-АЛТАЙ АЙМАГ

    Бямбасүрэнгийн ЭНХ-АМГАЛАН

    Монгол Ардын Нам

    13

    Шатарбалын РАДНААСЭД

    Монгол Ардын Нам


    14

    6-р тойрог

    ГОВЬСҮМБЭР АЙМАГ

    Сүхбаатарын БАТБОЛД

    Монгол Ардын Нам

    15

    Гомпилдоогийн МӨНХЦЭЦЭГ

    Монгол Ардын Нам

    16

    7-р тойрог

    ДОРНОД АЙМАГ 

    Хаянгаагийн БОЛОРЧУЛУУН

    Монгол Ардын Нам

    17

    Цэдэвийн СЭРГЭЛЭН

    Монгол Ардын Нам

     

    18

    8-р тойрог

    ДОРНОГОВЬ АЙМАГ

    Борхүүгийн ДЭЛГЭРСАЙХАН

    Монгол Ардын Нам

    19

    Төмөртогоогийн ЭНХТҮВШИН

    Монгол Ардын Нам

    20

    9-р тойрог

    ЗАВХАН АЙМАГ

    Цэдэндамбын ЦЭРЭНПУНЦАГ

    Монгол Ардын Нам

    21

    Балжиннямын БАЯРСАЙХАН

    Монгол Ардын Нам

     

    22

    10-р тойрог

    ӨВӨРХАНГАЙ АЙМАГ

    Содномын ЧИНЗОРИГ

    Монгол Ардын Нам

    23

    Дуламдоржийн ТОГТОХСҮРЭН

    Монгол Ардын Нам

    24

    Гочоогийн ГАНБОЛД

    Монгол Ардын Нам

     

    25

    11-р тойрог

    ӨМНӨГОВЬ АЙМАГ

    Нанзадын НАРАНБААТАР

    Монгол Ардын Нам

    26

    Дашдэмбэрэлийн БАТ-ЭРДЭНЭ

    Ардчилсан Нам

    27

    12-р тойрог

    СҮХБААТАР АЙМАГ

    Жамбын БАТСУУРЬ

    Ардчилсан Нам

    28

    Наянтайн ГАНИБАЛ

    Ардчилсан Нам

     

    29

    13-р тойрог

    СЭЛЭНГЭ АЙМАГ

    Жаргалтулгын ЭРДЭНЭБАТ

    Монгол Ардын Нам

    30

    Чинбатын УНДРАМ

    Монгол Ардын Нам

    31

    Дамдинсүрэнгийн ӨНӨРБОЛОР

    Монгол Ардын Нам

     

    32

    14-р тойрог

    ТӨВ АЙМАГ

    Жигжидийн БАТЖАРГАЛ

    Монгол Ардын Нам

    33

    Цэвэгдоржийн ТУВААН

    Ардчилсан Нам

    34

    Нямаагийн ЭНХБОЛД

    Монгол Ардын Нам

     

    35

    15-р тойрог

    УВС АЙМАГ

    Одонгийн ЦОГТГЭРЭЛ

    Ардчилсан Нам

    36

    Чимэдийн ХҮРЭЛБААТАР

    Монгол Ардын Нам

    37

    Баттогтохын ЧОЙЖИЛСҮРЭН

    Монгол Ардын Нам

     

    38

    16-р тойрог

    ХОВД АЙМАГ

    Ширнэнбаньдын АДЬШАА

    Ардчилсан Нам

    39

    Бөхчулууны ПҮРЭВДОРЖ

    Ардчилсан Нам

    40

    Сандагийн БЯМБАЦОГТ

    Монгол Ардын Нам

     

    41

    17-р тойрог

    ХӨВСГӨЛ АЙМАГ

    Цэрэнпилийн ДАВААСҮРЭН

    Монгол Ардын Нам

    42

    Лхагвын МӨНХБААТАР

    Монгол Ардын Нам

    43

    Лувсанцэрэнгийн ЭНХ-АМГАЛАН

    Монгол Ардын Нам

     

    44

    18-р тойрог

    ХЭНТИЙ АЙМАГ

    Ухнаагийн ХҮРЭЛСҮХ

    Монгол Ардын Нам

    45

    Лувсаннамсрайн ОЮУН-ЭРДЭНЭ

    Монгол Ардын Нам

    46

    Бадмаанямбуугийн БАТ-ЭРДЭНЭ

    Монгол Ардын Нам

     

    47

    19-р тойрог

    ДАРХАН-УУЛ АЙМАГ

    Болдын ЖАВХЛАН

    Монгол Ардын Нам

    48

    Гонгорын ДАМДИННЯМ

    Монгол Ардын Нам

    49

    Баагаагийн БАТТӨМӨР

    Монгол Ардын Нам

     

    50

    20-р тойрог

    ОРХОН АЙМАГ

    Дамбын БАТЛУТ

    Монгол Ардын Нам

    51

    Норовын АЛТАНХУЯГ

    Бие даан нэр дэвшигч

    52

    Сайнхүүгийн ГАНБААТАР

    "ТА БИДНИЙ ЭВСЭЛ"

    /МАХН-ИЗНН-МУНН/

     

    53

    21-р тойрог 

    БАГАХАНГАЙ

    НАЛАЙХ

    БАГАНУУР ДҮҮРЭГ

    Сайнбуянгийн АМАРСАЙХАН

    Монгол Ардын Нам

    54

    Цэндийн САНДАГ-ОЧИР

    Монгол Ардын Нам

    55

    22-р тойрог

    БАЯНЗҮРХ ДҮҮРЭГ

    Баттөмөрийн ЭНХБАЯР

    Монгол Ардын Нам

    56

    Батсүхийн САРАНЧИМЭГ

    Монгол Ардын Нам

     

    57

    23-р тойрог

    БАЯНЗҮРХ ДҮҮРЭГ

    Жигжидсүрэнгийн ЧИНБҮРЭН

    Монгол Ардын Нам

    58

    Хүрэлбаатарын БУЛГАНТУЯА

    Монгол Ардын Нам

    59

    Энхтайваны БАТ-АМГАЛАН

    Монгол Ардын Нам

     

    60

    24-р тойрог

    СҮХБААТАР ДҮҮРЭГ

    Дамдины ЦОГТБААТАР

    Монгол Ардын Нам

    61

    Цэндийн МӨНХ-ОРГИЛ

    Монгол Ардын Нам

    62

    Цэрэнжамцын МӨНХЦЭЦЭГ

    Монгол Ардын Нам

     

    63

    25-р тойрог

    ЧИНГЭЛТЭЙ ДҮҮРЭГ

    Төмөрбаатарын АЮУРСАЙХАН

    Монгол Ардын Нам

    64

    Мөнхөөгийн ОЮУНЧИМЭГ

    Монгол Ардын Нам

    65

    Жамъянхорлоогийн СҮХБААТАР

    Монгол Ардын Нам

     

    66

    26-р тойрог

    БАЯНГОЛ ДҮҮРЭГ

    Хассуурийн ГАНХУЯГ

    Монгол Ардын Нам

    67

    Жамбалын ГАНБААТАР

    Монгол Ардын Нам

    68

    Салдангийн ОДОНТУЯА

    Ардчилсан Нам

     

    69

    27-р тойрог

    СОНГИНОХАЙРХАН 

    ДҮҮРЭГ

    Хишгээгийн НЯМБААТАР

    Монгол Ардын Нам

    70

    Бадарчийн ЖАРГАЛМАА

    Монгол Ардын Нам

     

    71

    28-р тойрог

    СОНГИНОХАЙРХАН ДҮҮРЭГ      

    Ням-Осорын УЧРАЛ

    Монгол Ардын Нам

    72

    Долгорсүрэнгийн СУМЪЯАБАЗАР

    Монгол Ардын Нам

    73

    Пүрэв-Очирын АНУЖИН

    Монгол Ардын Нам

     

    74

    29-р тойрог

    ХАН-УУЛ ДҮҮРЭГ

    Ганибалын АМАРТҮВШИН

    Монгол Ардын Нам

    75

    Даваажанцангийн САРАНГЭРЭЛ

    Монгол Ардын Нам

    76

    Тогмидын ДОРЖХАНД

    Зөв хүн Электорат эвсэл

    Сэтгэгдэл (0)
    love
    haha
    wow
    angry
    sad
    Сэтгэгдэл бичихдээ хууль зүйн болон ёс суртахууны хэм хэмжээг хүндэтгэнэ үү. Хэм хэмжээг зөрчсөн сэтгэгдэлийг админ устгах эрхтэй.